0905 819 462

Naše služby

Niečo málo o nás.

Naša realitná kancelária PLUS Reality je dynamicky sa rozvíjajúcou kanceláriou v oblasti poskytovania prvotriedneho servisu pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v Dunajskej Strede, Bratislave a jej okolí s dôrazom na spokojnosť našich klientov, ktorých záujmy hájime vždy odborne a s cieľom, aby ich skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

Naše doplnkové služby

1. Právna ochrana, zmluvy a poradenstvo

2. Daňové poradensvto – Auditor

3. Bezplatné ocenenie nehnuteľnosti

Kľúčovým faktorom úspešného predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti môže byť aj správne stanovenie predajnej ceny. My v PLUS REALITY veríme, že podrobnejšie poznanie cieľov a motivácie predávajúceho výrazne zvyšuje šance na správne určenie ceny a preto Vám pri nábore nehnuteľnosti venujeme dostatok času. Nesprávne stanovenie ceny nehnuteľnosti, (byt, rodinný dom alebo pozemok) Vás môže pripraviť o množstvo peňazí. Poraďte sa s profesionálmi v realitnom svete. Naše ocenenie nehnuteľnosti je akceptované akýmkoľvek notárskym úradom aj pri dedičskom alebo rozvodovom konaní.

4. Homestaging

Pri dnešnej podobe trhu a množstve predávaných nehnuteľností je prvý dojem podstatnejší ako kedykoľvek predtým. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu, ktorý si človek vytvára hneď na začiatku v priebehu 7 sekúnd. Realitná kancelária PLUS REALITY Vám pomôže pripraviť práve Vašu nehnuteľnosť, aby urobila skvelý prvý dojem. Pripravíme Vašu nehnuteľnosť tak, aby sa zapáčila potenciálnym klientom a predaj, resp. prenájom bude ešte rýchlejší a efektívnejší. Našim cieľom je ušetriť Vám čas a peniaze.

Čo je homestaging?

V skratke povedané, jedná sa o prípravu nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu. Profesionálne fotografie a videoobhliadka zanechá v kupujúcom silnú emóciu, pričom práve vzbudenie pozitívnej emócie u kupujúceho je základným predpokladom úspešného predaja nehnuteľnosti.

Aký je výsledok homestagingu?

Podľa štatistík platí, že nehnuteľnosti, ktoré prešli home stagingom sa predajú až o 47 % rýchlejšie, ako tie bez neho. Predajná cena takejto nehnuteľnosti sa v priemere zvýši o viac ako 7 % oproti nepripravenej nehnuteľnosti. Ponuka Vašej nehnuteľnosti sa odlíši od iných ponúk, pritiahne viac záujemcov na realitných portáloch a sociálnych sieťach.

5. Virtuálny homestaging

Bojíte sa, že stav Vašej nehnuteľnosti nepriláka dostatok záujemcov? Máme pre Vás riešenie v podobe našej bonusovej a bezplatnej služby v podobe virtuálneho homestaging-u, ktorý poskytuje efektívnu pomôcku pri predaji alebo prenájme nezariadených nehnuteľností či nehnuteľností v pôvodnom stave a vďaka ktorému si potencionálni kupujúci dokážu lepšie predstaviť Vašu nehnuteľnosť zariadenú, resp. po rekonštrukcii či výmene nábytku.

Aký je postup pri nezariadenej nehnuteľnosti? 

Pri nehnuteľnostiach, ktoré nie sú zariadené, či už sa jedná o novostavbu alebo pôvodný stav využívame modernú technológiu virtuálneho stagingu. Pre prípravu virtuálneho homestagingu je potrebné spracovanie profesionálnych fotografií nehnuteľnosti. Následne náš tím skúsených interiérových dizajnérov "vloží" nábytok a interiérové doplnky do fotografie. Nie každý človek má predstavivosť a priestorové videnie. Vďaka tejto službe pomáhame našim klientom získať myšlienku, ako môže ich nový domov vyzerať. Klient nemá potrebu čakať na návštevu interiérového štúdia, platiť ďalšie služby a až potom sa rozhodnúť. Je dokázané, že virtuálny homestaging urýchľuje rozhodovanie potenciálneho kupujúceho. Aj vďaka tejto možnosti oslovujeme pri sprostredkovaní Vašej nehnuteľnosti mnohonásobne viac záujemcov. Ak aj Vás zaujal spôsob našej prezentácie nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať a naši profesionáli sa Vám budeme s radosťou venovať. Odborne a s cieľom, aby Vaša skúsenosť s realitným trhom bola vždy PLUS-ová.

6. Finančné služby

7. Pre developerov

S našimi skúsenosťami s realizovaním developerských projektov poskytujeme kompletnú prípravu Vášho projektu na úspešný predaj a to už od samotnej inžinierskej činnosti, prípravu vizualizácií, webových stránok až po on-line a off-line marketing a mnoho ďalšieho.
Zostaňte v obraze

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
Sme tu pre Vás

Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram