0905 819 462

PLUS Rent 
aj Váš ideálny nájomca

Nechajte všetky starosti s prenájmom nehnuteľnosti na nás, sme v tom dobrí.

Prečo práve PLUS Rent?

Šetríme Váš čas

Typický nájomca sa okrem Vášho bytu rozhoduje medzi ďalšími piatimi bytmi. Bombarduje Vás doplňujúcimi otázkami k bytu a nakoniec sa nasťahuje inam. My prídeme na jednu obhliadku a hneď sa s Vami dohodneme, že „Chceme u Vás bývať“.

Platíme včas

Bežný nájomca sa každý štvrtý mesiac oneskorí s platbou a každý piaty nájomca Vám nezaplatí v priemere dva nájmy v roku. U nás máte istotu, že svoje peniaze dostanete vždy a načas – nastavíme si trvalý príkaz a hotovo.

Istota obsadenosti

Rátate s príjmom z prenájmu do rodinného rozpočtu? Stane sa to vždy, keď to najmenej čakáte. V najmenej hodnú chvíľu Vám nájomca oznámi, že odchádza a Vás čaká ďalší kolotoč hľadania spojený s ďalšími výdavkami. My s Vami budeme „bývať“ tak dlho, ako to bude vyhovovať Vám.

Žiadne starosti

Naša „služba prvej pomoci“ vyrieši všetky opravy za Vás. Tečúci kohútik, nefunkčné spotrebiče, potreba vymaľovania po odchádzajúcom nájomcovi? Pre nás žiadny problém – a už ani pre Vás.

Sme ideálny nájomca

Riziko neplatičov – náš problém. Poškodené vybavenie bytu – opravíme na naše náklady. Prázdny byt – žiadny problém, Vaše peniažky dostanete aj tak. Príprava zmlúv - nechajte to na nás.

Niečo málo o nás.

Naša realitná kancelária PLUS Reality je dynamicky sa rozvíjajúcou kanceláriou v oblasti poskytovania prvotriedneho servisu pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v Dunajskej Strede, Bratislave a jej okolí s dôrazom na spokojnosť našich klientov, ktorých záujmy hájime vždy odborne a s cieľom, aby ich skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

Aktuálne sa staráme o 9 bytov

Vlastníkom nehnuteľnosti ročne ušetríme v priemere 760 EUR na neplatičoch

Staráme sa o nehnuteľnosti v hodnote 1,26 mil. EUR

Ako fungujeme?

1. Prvý kontakt

Po vyplnení tohto dotazníka sa s Vami telefonicky spojíme, ujasníme si Vaše potreby a dohodneme krátke stretnutie vo Vašej nehnuteľnosti.

2. Návrh

Po prehliadnutí Vašej nehnuteľnosti navrhneme cenu nájmu.

3. PENIAZE NA VÁŠ ÚČET

Po odsúhlasení nášho návrhu podpíšeme spoločne nájomnú zmluvu a prevezmeme byt do užívania. Od tohto momentu preberáme všetky starosti a riziká. Nastavíme si trvalý príkaz, aby Vám každý mesiac prišli peniaze a my si začneme hľadať do bytu nájomníka.

4. PRAVIDELNÁ KONTROLA

Pravidelne Vás budeme informovať o aktuálnom stave bytu. Byt pravidelne kontrolujeme, riešime požiadavky nájomníkov a zabezpečujeme prípadné opravy.

Máte záujem?

Mám byt
Hľadám byt

Prenajmite svoj byt

Odbremeníme Vás od všetkých starostí!
  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  Hľadáte podnájom?

  Zadajte Vaše požiadavky. O všetko ostatné sa postaráme my!

   Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

   Chcete vedieť viac?

   Zostaňte v obraze

   Newsletter

   Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
   Sme tu pre Vás

   Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

   Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

   Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
   homeusersphonemap-markerbubblethumbs-upmenuarrow-downcheckmark-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram