0905 819 462

Realitná kancelária PLUS REALITY

Niečo málo o nás.

Naša realitná kancelária PLUS Reality je dynamicky sa rozvíjajúcou kanceláriou v oblasti poskytovania prvotriedneho servisu pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v Dunajskej Strede, Bratislave a jej okolí s dôrazom na spokojnosť našich klientov, ktorých záujmy hájime vždy odborne a s cieľom, aby ich skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

Náš tím

Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov, ktorý sa pravidelne podrobujú vzdelávaniu realizovanému Slovenskou realitnou akadémiou (SORA), ktorá skutočnosť dotvára punc kvality a odbornosti našej kancelárie a zároveň sľubuje moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.

Mgr. Ladislav Lengyel

Maklér
0903113558
Ponuka makléra

Bc. Tímea Dömeová

Maklér
0911908444
Ponuka makléra

Bc. Ladislav Hegedüs

Maklér
Ponuka makléra

Jozef Masár

Maklér
Ponuka makléra

František Lunák

Maklér
Ponuka makléra

Bc. Diana Jávorková

Maklér
Ponuka makléra

Anna Kasterková

Maklér
Ponuka makléra

Bc. Viktoriia Bazhan

Maklér
0951121428
Ponuka makléra

Mgr. Adrián Olláry

Maklér
Ponuka makléra

Miroslava Štefaničková

Maklér
Ponuka makléra

András Fekete

Hypotekárny špecialista

Bc. Dóra Keufel

Konateľ

JUDr. Dominik Malý, LL.M, RSc.

Konateľ
0905819462

Ako to robíme?

Dobre si uvedomujeme, že len komplexne poskytnuté služby na realitnom trhu zabezpečia Vašu úplnú spokojnosť a preto sa naše služby snažíme poskytovať spôsobom maximálneho odbremenenia nášho klienta, kedy sa okrem úkonov, pri ktorých je  Vaša účasť nevyhnutná dostavíte iba na podpis samotných zmlúv.

Sme si vedomý, že komplexnosť nami ponúkaných služieb vieme zabezpečiť len aktívnym prístupom celého nášho tímu zloženého z realitných maklérov, hypotekárnych špecialistov, profesionálnych fotografov a interiérových dizajnérov, právnikov a účtovníkov, ktorí zabezpečia maximálnu odbornosť v danom odvetví. 

Naše hodnoty

U nás v PLUS REALITY je teda samozrejmosťou sprevádzanie nášho klienta úskaliami realitného trhu s dôrazom na Vašu spokojnosť a bezstarostnosť, nakoľko naša kancelária pre každého svojho klienta zabezpečuje :

  • komplexné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností;
  • kvalitné nasnímanie nehnuteľnosti a jej adresnú inzerciu na najviac navštevovaných realitných portáloch spolu so zabezpečením cielenej reklamy na sociálnych sieťach;
  • vypracovanie zmluvnej dokumentácie naším tímom skúsených právnikov;
  • ekonomické, právne a daňové poradenstvo skúsených odborníkov,
  • expresné služby hypotekárnych špecialistov a
  • kompletný servis pri kontakte s príslušnými úradmi, napr. s Odborom katastrálnym Okresného úradu, stavebným úradom čí dodávateľmi energií.

Ak Vás zaujal náš hodnotový rebríček ktorým sa riadime pri poskytovaní našich služieb, alebo Vás zaujala naša ponuka, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 905 819 462, či na e-mailovej adrese info@plusreality.sk

Tešíme sa na Vás, Vaše PLUS REALITY

Zostaňte v obraze

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
Sme tu pre Vás

Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s nami

Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
apartmentmap-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram