0905 819 462

PLUS REALITY | Čerstvo prerobený trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Dunajská Streda

69 m2

Cena: 127 000,00 €
Splátka hypotéky: 509 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Bc. Ladislav Hegedüs

+421 915 204 959

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | Čerstvo prerobený trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt s balkónom a pivnicou v meste Dunajská Streda.

  Tento trojizbový byt o výmere 69 m2 sa nachádza na Námestí SNP, v pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa na 5 poschodí v 8 poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt je čerstvo zrekonštruovaný s úplne novou kuchynskou linkou, s novými bezpečnostnými dverami či plastovými oknami.

  Dispozícia:
  • predsieň
  • špajza
  • obývacia izba s výstupom na balkón
  • kuchyňa s novou kuchynskou linkou a spotrebičmi
  • spálňa
  • detská izba
  • kúpeľňa s vaňou a umývadlo
  • samostatná toaleta.

  Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

  Náš názor:

  Tento trojizbový byt po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii je ideálnym riešením pre ľudí, ktorý nechcú strácať čas s „prerábkou“ nehnuteľnosti a chcú si užívať novotu zariadenia ihneď. Skutočnosť, že byt sa predáva bez zariadenia umožňuje novým majiteľom doladiť byt podľa svojich predstáv. Tento byt musíte jednoducho vidieť!

  Cena: 127.000,-€

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.


  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb3 Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha69 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | Čerstvo prerobený trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

  Cena: 127 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram