0905 819 462

PLUS REALITY | Trojizbový byt s veľkým pozemkom v nadštandarde v oplotenom parku v meste Dunajská Streda – Mliečany na predaj!

Exkluzívne!

Šamorín

90 m2

Cena: 189 000,00 €
Splátka hypotéky: 758 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Asistent predaja

0905 819 462

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | Trojizbový byt s veľkým pozemkom v nadštandarde v oplotenom parku v meste Dunajská Streda – Mliečany na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbového bytu, ktorý sa nachádza v kompletne oplotenom obytnom parku v meste Dunajská Streda – časť Mliečany.

  Tento moderný byt so skvelým dispozičným riešením disponuje s ideálnou úžitkovou plochou 90 m2 (75,75 m2 byt + 15 m2 terasa) a nachádza sa na pozemku s rozlohou 475 m2. Možnosti funkčného využitia tohto domu podčiarkuje veľká krytá terasa o výmere 15 m2. Predstavuje skvelú voľbu pre tých, ktorý si potrpia na bezpečnosti svojej rodiny a energetickej nenáročnosti svojho budúceho bývania.

  Maximálne súkromie a vstup len pre obyvateľov obytného parku garantuje kompletné oplotenie a brána na diaľkové ovládanie s videovrátnikom. Garantom nízkych mesačných nákladov je kvalita použitých materiálov a tepelné čerpadlo, pričom o komfort za každého počasia sa postará klimatizácia spolu s exteriérovými vonkajšími žalúziami.

  Páči sa Vám predstava nasťahovania bez potreby ďalších väčších investícií? U nás ste na správnom mieste. „NADŠTANDARD“ je pre nás „ŠTANDARD“

  Cena nehnuteľnosti zahŕňa dokončenie do „NADŠTANDARDU“, v ktorom sa môžete tešiť na parkety, dlažbu, kúpeľňu, WC, dvere, zárubne, tepelné čerpadlo, parkovacie státie, klimatizáciu či elektrické exteriérové žalúzie.

  Pre podrobné oboznámenie sa s funkčne navrhnutou dispozíciou rodinného domu odporúčame „poznávací obrázok“ v galérii.

  Dôraz na bezpečnosť rodiny, kompletne oplotený obytný park, detské ihrisko, možnosť dokúpenia garáže a skvelá dostupnosť na rýchlostnú cestu R7 sú len niektoré z mnohých výhod tejto nehnuteľnosti.

  Príďte sa presvedčiť na vlastné oči o kvalite požitých materiálov a usporiadania nášho obytného parku. Tešíme sa na Vás, tento obytný park musíte jednoducho vidieť !

  Tento unikátny obytný park s 29 bytovými jednotkami sa nachádza v Dunajskej Strede – časti Mliečany. Kompletne oplotený obytný park bude pozostávať z obľúbených „dvojdovom“ a „trojdomov“, pričom na svoje si tu príde každý – či už túžite po rodinnom dome s vlastnou záhradou, menšom či väčšom byte so záhradou alebo Vašim požiadavkám vyhovuje skôr byt s obrovskou terasou – u nás nájdete všetko.

  Viac na www.obytnyparkmliecany.sk

  Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

  Cena nehnuteľnosti je NaN 189 000 €.

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb3 Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha90 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | Trojizbový byt s veľkým pozemkom v nadštandarde v oplotenom parku v meste Dunajská Streda – Mliečany na predaj!

  Cena: 189 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram