0905 819 462

PLUS REALITY | Rodinný dom v kompletne oplotenom obytnom parku v meste Dunajská Streda!

105 m2
Dunajská Streda

O tejto nehnuteľnosti

PLUS REALITY | Rodinný dom v kompletne oplotenom obytnom parku v meste Dunajská Streda!
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu rodinného domu ktorý sa nachádza v kompletne oplotenom obytnom parku v meste Dunajská Streda – časť Mliečany.

Tento moderný rodinný dom so skvelým dispozičným riešením disponuje s ideálnou úžitkovou plochou 83,10 m2, pričom k nemu prislúcha aj terasa o výmere 15 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 475 m2. Predstavuje skvelú voľbu pre tých, ktorý si potrpia na bezpečnosti svojej rodiny a energetickej nenáročnosti svojho budúceho bývania. Maximálne súkromie a vstup len pre obyvateľov obytného parku garantuje kompletné oplotenie a brána na diaľkové ovládanie s videovrátnikom. Garantom nízkych mesačných nákladov je kvalita použitých materiálov a tepelné čerpadlo, pričom o komfort za každého počasia sa postará klimatizácia spolu s exteriérovými vonkajšími žalúziami.

Páči sa Vám predstava nasťahovania bez potreby ďalších väčších investícií? U nás ste na správnom mieste. „NADŠTANDARD“ je pre nás „ŠTANDARD“

Cena nehnuteľnosti zahŕňa dokončenie do „NADŠTANDARDU“, v ktorom sa môžete tešiť na parkety, dlažbu, kúpeľňu, WC, dvere, zárubne, tepelné čerpadlo, parkovacie státie, klimatizáciu či elektrické exteriérové žalúzie.
Pre podrobné oboznámenie sa s funkčne navrhnutou dispozíciou rodinného domu odporúčame „poznávací obrázok“ v galérii.

Dôraz na bezpečnosť rodiny, kompletne oplotený obytný park, detské ihrisko, možnosť dokúpenia garáže a skvelá dostupnosť na rýchlostnú cestu R7 sú len niektoré z mnohých výhod tejto nehnuteľnosti.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči o kvalite požitých materiálov a usporiadania nášho obytného parku. Stavebné práce prebiehajú podľa našich predstáv, dokončenie I. etapy je naplánované už na 4Q/2023. Tešíme sa na Vás, tento obytný park musíte jednoducho vidieť !

Tento unikátny obytný park s 29 bytovými jednotkami sa nachádza v Dunajskej Strede – časti Mliečany. Kompletne oplotený obytný park bude pozostávať z obľúbených „dvojdovom“ a „trojdomov“, pričom na svoje si tu príde každý – či už túžite po rodinnom dome s vlastnou záhradou, menšom či väčšom byte so záhradou alebo Vašim požiadavkám vyhovuje skôr byt s obrovskou terasou – u nás nájdete všetko.

Viac na www.obytnyparkmliecany.sk

Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

Cena nehnuteľnosti je 210.000-€.

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.
© Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.
Cena: 210 000,00 €
Splátka hypotéky: 842 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Kontaktujte Nás

Plus Reality Maklér

Asistent predaja

info@plusreality.sk

0905 819 462

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  Parametre

  Rok stavby2023 Rok kolaudácie2023
  Podlažie- Počet podlaží1
  Počet izieb4 Počet kúpeľní1
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha105 m2 Energ. certifikátA
  Siete Káblová TV, Satelitná TV, Telefón, Internet, Optický internet,

  Fotogaléria

  Lokalita

  PLUS REALITY | Rodinný dom v kompletne oplotenom obytnom parku v meste Dunajská Streda!

  Cena: 210 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s nami

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  apartmentmap-markermenucross-circlecrop linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram