0905 819 462

PLUS REALITY | Rodinný dom s bazénom, krbom a veľkým pozemkom v meste Dunajská Streda na predaj!

300 m2
Dunajská Streda

O tejto nehnuteľnosti

PLUS REALITY | Rodinný dom s bazénom, krbom a veľkým pozemkom v meste Dunajská Streda na predaj!
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s bazénom a krbom vo vyhľadávanej lokalite mesta Dunajská Streda.

Tento dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m2 sa nachádza na veľkorysom pozemku s rozlohou 924 m2 a je skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú užívať výhody vyhľadávanej lokality mesta v blízkosti termálneho kúpaliska. K domu prislúcha aj bazén, garáž, altánok či vedľajšie budovy. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Výhodou tohto domu je aj kompletná rekonštrukcia, ktorá prebehla v roku 2007 či možnosť využitia nehnuteľnosti ako dvojgeneračný dom (dva samostatné vstupy) či ubytovacie zariadenie.

Dispozičné riešenie nehnuteľností:
• predsieň;
• kuchyňa so špajzou;
• obývacia miestnosť;
• 4 priestranné izby;
• 2x kúpeľňa s WC;
• technická miestnosť;
• šatník + povala.

Kanalizácia, kompletné inžinierske siete, rozsiahli pozemok, kompletná rekonštrukcia či blízkosť termálneho kúpaliska sú len niektorými z viacerých výhod tejto nehnuteľnosti.

Tento dom musíte jednoducho vidieť !

Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

Cena nehnuteľnosti je 246.000 €.

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

© Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.
Cena: 246 000,00 €
Splátka hypotéky: 986 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Kontaktujte Nás

Plus Reality Maklér

Bc. Ladislav Hegedüs

info@plusreality.sk

+421 915 204 959

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb- Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha300 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Fotogaléria

  Lokalita

  PLUS REALITY | Rodinný dom s bazénom, krbom a veľkým pozemkom v meste Dunajská Streda na predaj!

  Cena: 246 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s nami

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  apartmentmap-markermenucross-circlecrop linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram