0905 819 462

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj!

Exkluzívne!

Dunajská Streda

66 m2

Cena: 103 000,00 €
Splátka hypotéky: 413 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Bc. Ladislav Hegedüs

+421 915 204 959

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Dunajská Streda!

  Tento 3- izbový byt s úžitkovou plochou až 66 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 a nachádza sa na Námestí SNP s kompletnou občianskou vybavenosťou, materskou, základnou a strednou školou a potravinami či poštou a fitnescentrom v bezprostrednej blízkosti. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a bez potreby ďalších investícií je ideálnou voľbou pre mladú rodinku. Nespochybniteľnou výhodou tohto bytu je zasklenená loggia o výmere 6 m2 a veľká pivnica o výmere 12 m2, ktorá poskytuje dodatočný úložný priestor. Samozrejmosťou tejto ponuky sú bezpečnostné dvere, špajza a klimatizácia.

  Dispozičné riešenie bytu:
  • predsieň;
  • špajza;
  • kuchyňa;
  • obývacia izba so vstupom na loggiu;
  • 2x samostatné izby;
  • toaleta a
  • kúpeľňa.

  Budúci majiteľ bytu s určitosťou ocení byt po kompletnej rekonštrukcii, plnú občiansku vybavenosť, zasklenenú loggiu a obrovskú pivnicu. Tento byt musíte jednoducho vidieť!

  Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

  Cena nehnuteľnosti je 103 000 €.

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb3 Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha66 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj!

  Cena: 103 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram