0905 819 462

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | 5-izbový dom v najobľúbenejšej časti mesta Dunajská Streda na predaj!

Exkluzívne!

Dunajská Streda

132.8 m2

Cena: 200 000,00 €
Splátka hypotéky: 802 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Bc. Ladislav Hegedüs

+421 915 204 959

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | 5-izbový dom v najobľúbenejšej časti mesta Dunajská Streda na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dvojpodlažný radový rodinný dom v najobľúbenejšej lokalite mesta Dunajská Streda.

  Tento dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 133 m2 sa nachádza v radovej zástavbe a môže sa pochváliť okrem záhrady o výmere 2 árov, „dvojgaráže“ aj obývateľným podkrovím a je skvelou voľbou pre tých, ktorý si chcú užívať výhody zabývanej vyhľadávanej lokality mesta bez ďalších stavebných prác.

  Dispozičné riešenie prízemia domu:
  • vstupná hala;
  • predsieň;
  • kuchyňa so špajzou;
  • samostatná toaleta;
  • obývacia izba so vstupom na zastrešenú terasu.

  Dispozičné riešenie poschodia domu:
  • chodba;
  • 2x samostatná izba;
  • kúpeľňa.

  V podkroví nechýbajú ďalšie dve izby. Dva balkóny, drevené parkety, krb, kanalizácia, kompletné inžinierske siete, blízkosť škôlky a školy, obchodov a možnosť posedenia na zastrešenej terase, menší pozemok, či „dvojgaráž“ sú len niektorými z viacerých výhod tejto nehnuteľnosti. Tento dom musíte jednoducho vidieť !

  Mesto Dunajská Streda je právom zaradené medzi najvyhľadávanejšie lokality na západnom Slovensku pre ľudí, ktorí si popri pokojnom bývaní v meste s plnou občianskou vybavenosťou chcú užívať bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Komfortnosť cestovania okrem častých spojov pravidelnej hromadnej dopravy (vlak, autobus) podčiarkuje predovšetkým novovybudovaná rýchlostná cesta R7, ktorá zminimalizovala pre obyvateľov cestujúcich do Bratislavy čakanie v zápche. Okrem plnej občianskej vybavenosti, materských škôl, základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským je významnou pýchou mesta aj termálne kúpalisko THERMAL PARK, či v blízkosti nachádzajúci sa, bicyklom dostupný pretekársky okruh SLOVAKIA RING či svet šeliem MALKIA PARK.

  Cena nehnuteľnosti je 200.000 €.

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

  Parametre

  Rok stavby1997 Rok kolaudácie1998
  Podlažie- Počet podlaží2
  Počet izieb5 Počet kúpeľní1
  Balkón2 Garážové státie-
  Podlahová plocha132.8 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | 5-izbový dom v najobľúbenejšej časti mesta Dunajská Streda na predaj!

  Cena: 200 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram