0905 819 462

PLUS REALITY | Poschodový rodinný dom s bazénom v meste Veľký Meder na predaj!

Veľký Meder

153 m2

Cena: 380 000,00 €
Splátka hypotéky: 1523 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Bc. Diana Jávorková

0911 901 390

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | Poschodový rodinný dom s bazénom v meste Veľký Meder na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom s bazénom v meste Veľký Meder.

  Úžitková plocha tohto domu je cca. 153 m2, + pivnica o výmere cca. 60 m2 a leží na pozemku o výmere 970 m2. Pozemok je vhodný na výstavbu ďalšieho domu v zadnej časti pozemku. Okrem veľkej úžitkovej plochy, pivnice a krytej terasy o výmere 25 m2 na pozemku sa navyše nachádza aj veľký bazén s rozmermi 12 x 8 m s hĺbkou 180 cm. Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa, ktorá je vhodná na bývanie o výmere 30 m2 kde je zabezpečené kúrenie, kanalizácia aj vodovod. V letnej kuchyni sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. Stavba bola skolaudovaná v roku 1972. Dom bol postavený z tehly a je zateplený polystyrénom, celý dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020. V dome sú dve kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom a s vaňou. V celom dome je nainštalované vykurovanie plynovým kotlom a aj ohrev teplej vody zabezpečuje plynový bojler. Dom je napojený na vodu a kanalizáciu. Ďalej na pozemku sa nachádzajú dve vedľajšie stavby, ktoré prešli v roku 2020 čiastočnou rekonštrukciou

  Dispozičné riešenie domu:

  Vstupná chodba nás vedie do centrálneho priestoru na zvýšenom prízemí z ktorého vedú schody na poschodie a prízemie. Na zvýšenom prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň, dve izby, kúpeľňa a samostatná toaleta Z prízemia sa zostupuje do pivničných priestorov, kde sa nachádza aj práčovňa a v jednej z pivničných miestností sa nachádza aj plynový kotol s bojlerom. Na poschodí sa nachádza veľká spálňa s dvomi gardróbami s kúpeľňou, sprchovým kútom a toaletou. Tento dom jednoducho musíte vidieť.

  Výhody:
  - výborná lokalita
  - v blízkosti sa nachádza jazero cca 1 km od domu
  - termálne kúpalisko
  - bazén
  - krytá terasa
  - dve kúpeľne s toaletou, vaňou a sprchovým kútom
  - práčovňa v pivnici
  - veľká spálňa s dvomi gardróbami s kúpeľňou, sprchovým kútom a toaletou
  - letná kuchyňa vhodná na bývanie
  - dobrí susedia

  Občianske vybavenie mesta Veľký Meder, infraštruktúra: mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder má pestrú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica ,ihrisko, škola , škôlka atď…
  ________________________
  Cena nehnuteľnosti: 380 000 €.

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.
  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!
  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.
  ________________________
  Realitná kancelária PLUS REALITY je členom Realitnej únie SR - najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku a riadi sa Realitným kódexom združenia.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb- Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha153 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | Poschodový rodinný dom s bazénom v meste Veľký Meder na predaj!

  Cena: 380 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram