0905 819 462

PLUS REALITY I Trojizbový byt na predaj v meste Bratislava – Podunajské Biskupice!

66 m2
Bratislava-Podunajské Biskupice

O tejto nehnuteľnosti

PLUS REALITY I Trojizbový byt na predaj v meste Bratislava – Podunajské Biskupice!
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Bratislava – v mestskej časti Podunajské Biskupice.

Mestská časť Podunajské Biskupice ležiaca v okrese Bratislava II. je ideálnym miesto na život pre tých, ktorí si chcú užívať výhody hlavného mesta za súčasného sledovania akýchkoľvek potrieb rodiny a jej najmenších členov, nakoľko okrem úplnej občianskej vybavenosti, MHD zastávky priamo pred bytovým domom, viacerých materských škôl, základných a stredných škôl, potravín, lekárne a obchodov, reštaurácií, bánk či pošty sa v tejto oblasti nachádzajú aj rozsiahle oblasti zelene, športoviská či detské ihriská.

Tento slnečný, priestranný byt sa nachádza na 3. poschodí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým výťahom a o výmere 66 m2 je skvelou voľbou pre tých, ktorý si potrpia na možnosti funkčného zariadenia bytu podľa vlastných potrieb a úplnej občianskej vybavenosti v pešej vzdialenosti. V byte sa nachádzajú plastové okná s vnútornými žalúziami, plávajúca podlaha a dlažba a o teplo domova sa stará plynové kúrenie radiátormi. K bytu prislúcha aj vlastná pivnica.

Mesačné náklady cca 145 000 €.

Dispozičné riešenie bytu :
• predsieň;
• kúpeľňa;
• samostatná toaleta;
• detská izba;
• spálňa;
• chodba;
• obývacia izba;
• kuchyňa a
• balkón.

Budúci majiteľ bytu s určitosťou ocení slnečný trojizbový byt, dobrú cenu, nízke mesačné náklady a plnú občiansku vybavenosť v pešej vzdialenosti. Tento byt jednoducho musíte vidieť!

Cena nehnuteľnosti je 165.000-€.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu.
Cena: 145 000,00 €
Splátka hypotéky: 581 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Kontaktujte Nás

Plus Reality Maklér

Miroslava Štefaničková

info@plusreality.sk

+421 948 335 336

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb3 Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha66 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Fotogaléria

  Lokalita

  PLUS REALITY I Trojizbový byt na predaj v meste Bratislava – Podunajské Biskupice!

  Cena: 145 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s nami

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  apartmentmap-markermenucross-circlecrop linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram