0905 819 462

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom v obci Veľká Paka na predaj!

Exkluzívne!
127 m2
Veľká Paka

O tejto nehnuteľnosti

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom v obci Veľká Paka na predaj!
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Veľká Paka v okrese Dunajská Streda. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rokoch 2019 - 2021. Jeho úžitková plocha je 127m2 je situovaný na pozemku s celkovou plochou 807m2. V rámci pozemku sa nachádza záhrada s rozlohou 352m2, garáž s montážnou jamou ( 29m2), prístavba letnej kuchyne (44m2) s ďalšími 3 miestnosťami, slúžiacimi na uloženie náradia, záhradného nábytku.... Na pozemku je vysadené množstvo ovocných stromčekov. Dom je čiastočne podpivničený. Vstup do pivnice je z vnútra domu a zo dvora je vstup do starej kotolne. Pri letnej kuchyni je plocha, pripravená na vybudovanie terasy pre posedenie počas teplých letných dní.
V dome je zavedený plyn, kanalizácia, sú vymenené rozvody elektriny, ústredného kúrenia a vody a taktiež sú vymenené nové plastové okná s trojsklom ako aj nové radiátory (dvojpanelové a trojpanelové). Výmena elektrických rozvodov bola učinená aj v prístavbe (letnej kuchyni) a aj v garáži, Pod celou strechou domu je veľká povala.
Dom je napojený na obecný vodovod, ale má aj dve vlastné studne s pitnou vodou. Do jednej prístavby je zavedená voda a kúrenie. Horná kotolňa slúži ako technická miestnosť, Okrem napojenia na verejnú kanalizáciu má dom k dispozícii aj vlastnú žumpu o objeme 7m3.
Vykurovanie domu je zabezpečené kondenzačným kotlom na plyn a ohrev vody je zabezpečený plynom alebo elektrinou. Dom má energetický certifikát. Mesačné náklady na plyn a elektrinu sú približne 150-€. Dom je bez ťarchy.

___

Dispozičné riešenie:
- vstupná hala
- kuchyňa spojená s jedálňou
- komora
- obývacia izba
- spálňa
- detská izba
- kúpeľňa
- samostatné WC
- garáž
- pivnica

___

Lokalita:
Obec Veľká Paka leží na území Žitného ostrova, ktorý je najväčším riečnym ostrovom Dunaja, rozprestierajuci sa medzi Dunajom a Malým Dunajom.
Veľká Paka je vzdialená od okresného mesta Dunajská Streda približne 20 km a od hlavného mesta SR Bratislavy približne 33 km. Spojenie je zabezpečené buď vlakom, alebo autobusom. Vlaková stanica sa nachádza vo vzdialenosti približne 500m , približne 3 minúty chôdze. V obci dobrá občianska vybavenosť - obchody, kvetinárstvo, bio pekáreň, pošta, základná a materská škola, detské ihrisko...

___

Dostupnosť: dohodou
___

Cena 189000-€

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
________________________________________________________________________________


Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.


© Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.

Ponuku nehnuteľností realitnej kancelárie si môžete pozrieť na: https://www.plusreality.sk/nehnutelnosti/
Cena: 189 000,00 €
Splátka hypotéky: 758 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Kontaktujte Nás

Plus Reality Maklér

Bc. Ladislav Hegedüs

info@plusreality.sk

+421 915 204 959

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb- Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha127 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Fotogaléria

  Lokalita

  PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom v obci Veľká Paka na predaj!

  Cena: 189 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s nami

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  apartmentstarmap-markermenucross-circlecrop linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram