0905 819 462

PLUS REALITY I Chata pod Králikmi v obci Tajov na predaj!

Tajov

60 m2

Cena: 139 000,00 €
Splátka hypotéky: 557 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Alexandra Šramčíková

0944 337 677

alexandra@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY I Chata pod Králikmi v obci Tajov na predaj!

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj tradičnú slovenskú chatu pod Králikmi v krásnej časti obce Tajov. Táto pôvabná chata sa nachádza v chatárskej oblasti a disponuje zastavanou plochou 35m2, čistou úžitkovou plochou 60m2 a terasou. Okrem toho ponúka aj garáž s rozlohou 15+15m2 a veľký pozemok o celkovej rozlohe 2793m2.

  Chata je obklopená krásnou prírodou a ponúka úchvatný výhľad, ktorý ešte umocňuje prítomnosť potôčika na hranici pozemku. Táto stavba prešla kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia, elektrických a vodných rozvodov, kúpeľne atď. a je pripravená slúžiť novým majiteľom na okamžitú rekreáciu.

  Chata má 3 podlažia - suterén s úložným priestorom a garážou, prízemie s vstupnou chodbou, kúpeľňou s WC, kuchyňou, obývacou izbou a veľkou terasou. Na 1. poschodí nájdete dve izby s celkovým počtom 7 lôžok plus ďalšie lôžko v obývacej izbe. K chatke patrí aj dreváreň pre pohodlné skladovanie dreva.

  V okolí chaty si môžete vychutnať ohnisko na kotlíkové varenie alebo grilovanie. Okolie ponúka množstvo možností na turistiku, hubárčenie, cyklistiku a inú rekreáciu, čím je ideálna pre rodiny aj pre oddych s priateľmi a kolegami.

  Táto chata je ideálnym miestom na relaxáciu aj v zimných mesiacoch, keďže sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Králiky. Nezmeškajte príležitosť vlastniť túto úžasnú chatu a vytvoriť si svoj vlastný raj na zemi. Kontaktujte nás pre viac informácií a osobnú prehliadku. Vaša výnimočná chata pod Králikmi vás čaká!

  Cena: 139 000,- €

  Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
  ________________________________________________________________________________

  Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

  Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  © Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.
  Ponuku nehnuteľností realitnej kancelárie si môžete pozrieť na: https://www.plusreality.sk/nehnutelnosti/

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb- Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha60 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY I Chata pod Králikmi v obci Tajov na predaj!

  Cena: 139 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram