0905 819 462

PLUS REALITY | 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Blahovo

Veľké Blahovo

115 m2

Cena: 224 000,00 €
Splátka hypotéky: 898 €
Informatívny výpočet pri hypotéke s výškou istiny 80% ceny nehnuteľnosti (20% vlastných zdrojov), dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou 4,4 % p.a. 

Mgr. Ladislav Lengyel

+421903113558

info@plusreality.sk

  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vami zadaných osobných údajov pre účely vybavenia dopytu. Budeme Vás spätne kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

  O tejto nehnuteľnosti

  PLUS REALITY | 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Blahovo

  Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou „dvojdomu“ v obci Veľké Blahovo, vzdialenej len 3 km od mesta Dunajská Streda.

  Obec Veľké Blahovo, sa nachádza v Trnavskom kraji, okres Dunajská Streda, vzdialená len 3 km od mesta Dunajská Streda a 45 km od hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy, ktorá je po otvorení rýchlostnej cesty R7 pre obyvateľov obce ešte prístupnejšia. Obec Veľké Blahovo so svojimi 1700 obyvateľmi ponúka ideálne miesto pre tých, ktorí si popri úplnej občianskej vybavenosti potrebujú oddýchnuť od ruchu mesta. Okrem vlakovej a autobusovej zastávky, potravín, mäsiarstva, materskej školy a základnej školy, ktorá ponúka vzdelávanie na I. stupni ZŠ sa v susednej obci Vydrany, ktorú od obce Veľké Blahovo oddeľuje len jedna križovatka, nachádzajú aj súkromné jasle a základná škola s vyučovacím jazykom slovenským.

  Tento funkčne navrhnutý rodinný dom vo výbornej lokalite môže byť Váš v dvoch variantoch – HOLODOM alebo ŠTANDARD. Variant HOLODOM zahŕňa kompletné oplotenie rodinného domu, dve parkovacie státia, vydláždený vchod do domu a terasu a vymaľovanie exteriéru a interiéru bielou farbou. Variant ŠTANDARD zahŕňa kompletne dokončený rodinný dom na kľuč s možnosťou výberu vlastných materiálov a prevedenia.

  Tento rodinný dom s úžitkovou plochou 115 m2 sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 380 m2, pričom sa môže pochváliť s perfektným dispozičným riešením, ktoré umožňuje využiť každú časť domu funkčne a na plno. O teplo domova sa postará okrem elektrického podlahového kúrenia s možnosťou regulácie v každej miestnosti aj krb v obývacej izbe, pričom dom bude odovzdaný s kompletnou predprípravou na klimatizáciu.

  Pokročilý stav výstavby, možnosť rezervácie a pedantný tím stavebníkov Vám umožní dokončiť si dom podľa svojich predstáv, to všetko pod Vašim dohľadom a so zreteľom na Vašu spokojnosť. Tento rodinný dom jednoducho musíte vidieť!

  Cena nehnuteľnosti vo variante HOLODOM je 224.000-€.

  Cena nehnuteľnosti vo variante ŠTANDARD je 244.000-€.

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

  Parametre

  Rok stavby- Rok kolaudácie-
  Podlažie- Počet podlaží-
  Počet izieb- Počet kúpeľní-
  Balkón- Garážové státie-
  Podlahová plocha115 m2 Energ. certifikát-
  Siete

  Lokalita

  PLUS REALITY | 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Blahovo

  Cena: 224 000,00 €Mám záujem
  Zostaňte v obraze

  Newsletter

  Prihláste sa na odber noviniek od +Reality a nezmeškajte tak žhavé ponuky vo Vašom okolí a zaujímavé články a informácie zo sveta realít.
  Sme tu pre Vás

  Predajte alebo prenajmite svoju nehnuteľnosť s PLUS Reality

  Zverte prenájom alebo predaj svojej nehnuteľnosti nám, aby Vaša skúsenosť s realitným biznisom bola vždy PLUS-ová.

  Náš tím tvorí zmes skúsených a ctižiadostivých realitných maklérov ktorí Vám zaručia moderný prístup s dôrazom na využitie najnovších a najefektívnejších spôsobov nasnímania a inzerovania Vašich nehnuteľností.
  map-markermenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram